Про компанію

«Бізнес під ключ»: як підвищити свій дохідВітаємо вас на сайті, де у вас з'явиться унікальна можливість потрапити в ринок з величезними перспективами зростання і відчутним доходом вже на старті, зайнятися власним бізнесом або розширити сфери своєї діяльності!

Вигідна і приваблива пропозиція від нас - «Бізнес під ключ» без посередників - обов'язково зацікавить вас!

Ми пропонуємо вам придбати нові платіжні термінали з річною гарантією, з вже встановленим і налаштованим програмним комплексом, що дозволяє приймати платежі на користь більш 700 провайдерів України.

Ми реалізуємо такі види терміналів - антивандальний, вуличний, вуличний навісний та інші. Переглянути повний асортимент терміналів ви можете тут.

Платіжний термінал розміщується у людному місці на площі 0,6 м2 і вимагає тільки підключення до електромережі 220В. Апарат з прийому платежів оснащений бездротовим GPRS/3G модемом, який підключається до мережі інтернет, що дозволяє клієнтам проводити платежі миттєво. Ви отримуєте дохід у вигляді комісійної винагороди в розмірі 4-9% від всіх проведених платежів через платіжний термінал. Також підвищити прибутковість проекту ви зможете, беручи участь в проекті з продажу реклами на другому моніторі терміналу. Дохід від продажу реклами може досягати 50% від загального доходу, що генерується платіжним терміналом, а в деяких випадках він може становити 60-80%. Тому придбання терміналу з другим монітором є більш вигідним і дає гарний поштовх для розвитку бізнесу в майбутньому.

Окупність вкладень: 4-9 місяців (дохід 1,5-3,5 тис.грн/міс). Ми забезпечимо вас повною інформаційною підтримкою на всіх етапах співробітництва і допоможемо максимально ефективно почати цей бізнес.

Плюси даного бізнесу:


- відсутність персоналу;

- невеликі капіталовкладення;

- зарекомендована бізнес модель;

- легкість в нарощуванні кількості точок; відсутність додаткових документів;

- відносна новизна, а відповідно, низька конкуренція;

- прибутковість (750-1500 $/міс.) - швидка окупність вкладень + високий дохід на старті;

- автономність (немає необхідності тримати штат співробітників);

- легальність і прозорість - довговічність бізнесу і перспективи;

- доступність - немає необхідності в додаткових ліцензії та відвідуванні низки інстанцій;

- низький поріг капіталу для входу.

Таким чином, бізнес вимагає мінімум витрат, спеціальних знань і практично застрахований від ризиків. Підприємцю потрібна досить невелика сума для початку справи. Тим більше, ми забезпечимо повний супровід в подальшому: оформлення всіх документів і договорів, підбір місць під розміщення, допомогу у вирішенні поточних планових і позапланових завдань. Ви отримуєте повністю готову бізнес-модель.

Увага! Якщо у вас немає достатньо коштів на придбання товару, що вас зацікавив, ми готові піти вам на зустріч і надати термінали в кредит, лізинг або оренду.

Рекомендуємо вам недовго думати і скоріше приступати до справи! Для уточнення наявності і остаточної вартості саме тієї моделі, яка вам здасться найбільш прийнятною - телефонуйте! Ми працюємо по всій Україні.

 
 

Види діяльності

Наша компанія займається виробництвом і реалізацією платіжних терміналів. Ми пропонуємо вам розглянути комерційну пропозицію по співпраці - «Бізнес під ключ» без посередників.

У нас ви можете придбати новий платіжний термінал з річною гарантією, з вже встановленим і налаштованим програмним комплексом, що дозволяє приймати платежі на користь більш 700 провайдерів України. Термінал оплати дозволить вам отримувати прибуток з кожного платежу, проведеного на користь будь-якого провайдера України.

Окупність вкладень: 4-9 місяців. Ми забезпечимо вас повною інформаційною підтримкою на всіх етапах співробітництва і допоможемо максимально ефективно почати цей бізнес. Від вас буде вимагатися придбати термінал, підключити його до розетки і почати заробляти! В цілому, бізнес дуже вигідний у всіх аспектах: низька конкуренція, прибутковість, легальність і прозорість.

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців, зателефонувавши за номером, вказаним в контактній інформації. Не зволікайте з замовленням, адже це хороший шанс почати свій бізнес!

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Платіжні термінали
(основний офіс)

Україна, , , будинок
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create