Бізнес з нуля без ризиків від ФК Системи!

Для початку бізнесу Вам необхідно орендувати 1 кв.м. нежитлового приміщення, купити платіжний термінал з уже встановленою і налаштованою програмою забезпечення і модемом, а також підключити термінал до мережі в 220 В.
 
Основний дохід приносить комісія, яку сплачує покупець за користування терміналом на прийом платежів. Ми напряму зацікавлені в тому, щоб Ваш бізнес приносив постіний прибуток, тому, при виборі терміналу та комплектуючих, рекомендуємо купувати тільки якісне обладнання. Оскільки ми здійснюємо прямі поставки без посередників, Ви маєте можливість значно заощадити Ваші витрати вже на етапі придбання обладнання. Один термінал може приносити до 250-300% чистого прибутку на рік. Його окупність - орієнтовно 4-8 місяців.

Вендинговий бізнес відноситься до малого, але мережевому (1 термінал може приносити від 1 000 грн. До 15000 грн.).Із збільшенням кількості апаратів, виручка автоматично збільшуватиметься, оскільки прийом платежів - це стабільний бізнес.

У Вас є можливість вибрати з ряду моделей терміналів самообслуговування ті, які найбільш відповідають Вашим вимогам. Тут, окрім якості, немаловажливиим фактором є і вартість обладнання, яка, в цілому, залежить від комплектації апарату. Ми допоможемо підібрати Вам найбільш оптимальний варіант комплектації, щоб Ви мали можливість ефективніше розподілити свої вкладення з організації бізнесу прийому платежів і отримати максимально швидко прибуток від роботи терміналу.

Купуючи у нас платіжні термінали, Ви можете істотно знизити величину стартових інвестицій у свій бізнес за рахунок впроваджених нами програм лояльності. Все це дозволить почати свій бізнес вже протягом тижня!

Навіть якщо Ви встановили куплені апарати в нерентабельним місці, завжди можете перемістити їх в більш прибуткову точку або продати.
З документів - тільки укласти договір з нами, оскільки у нас є всі необхідні ліцензії.

Немає необхідності витрачати гроші на додаткову рекламу, оскільки апарати вже самі по собі є рекламою. Також існує можливість додаткового заробітку на продажу рекламного місця як на другому моніторі, так і на основному ввиде рекламного банера на головній сторінці терміналу.

У підсумку, Ви отримуєте бізнес, де дохід становитиме 4-9% від обороту по Вашій мережі. Таким чином, один термінал по платежах принесе, в середньому, 1500-3500 грн. чистого прибутку на місяць.