Прийом платежів через платіжні термінали - гідна альтернатива дорогим касових апаратів!

Згідно з прийнятими напередодні Нового року змінами до Податкового кодексу, вже з 1 липня 2015 платники єдиного податку III групи зобов'язані перейти на реєстратори розрахункових операцій (касові апарати, фіскальні реєстратори і т.д.). Через півроку те ж саме повинні зробити платники II групи. Цей закон торкнеться понад 300 000 підприємців. В основному тих, у кого невеликі обороти. Тобто, протягом 6-12 місяців кілька сот тисяч підприємців повинні: купити потрібний тип РРО, укласти договір з обслуговуючою організацією, підключитися до системи і почати використовувати РРО, тобто, видавати чеки при продажу товару або послуги.

Коштує це задоволення немало. Ціни на касові апарати - від 5000 гривень і вище. Та й щомісячне їх використання - окремий рядок витрат, який обчислюється кількома сотнями гривень щомісяця, залежно від типу обладнання та інших обставин.
Навіть за найскромнішими підрахунками, малий і середній бізнес змушений буде заплатити за бажання уряду контролювати всіх і вся не менше 1,5 млрд гривень. Це одноразово. І кожен місяць продовжить платити мільйони гривень.

Обслуговуванням касових апаратів як займалися, так і продовжують займатися маловідомі організації, обрані для цієї роботи невідомо за якими критеріями. Діюча система адміністрування касових апаратів - громіздка, непрозора і корупційна. Це монополізована сфера з усіма витікаючими звідси наслідками.

Для спрощення впровадження даного закону в дію, наша компанія пропонує альтернативу - прийом платежів через термінал самообслуговування!

ПЕРЕВАГИ МОДЕЛІ ПРИЙОМУ ПЛАТЕЖІВ ЧЕРЕЗ ПЛАТІЖНІ ТЕРМІНАЛИ:

Скорочення витрат
Немає необхідності купувати дорогий касовий апарат. Термінал займає площу 0,6м2, приймає платежі цілодобово в режимі реального часу без участі касира. Обслуговування клієнта через термінал простіше і швидше, ніж через касу, ризик операторських помилок зведений до мінімуму.

Простота і зручність оплати
Адаптація інтерфейсу програмного забезпечення терміналу під Ваші вимоги. Кнопку оплати Ваших послуг розміщуємо на головному екрані терміналу. Можливе брендування екрану терміналу.

Швидкість обслуговування клієнта
Встановивши термінал самообслуговування у відділеннях, Ви зможете істотно заощадити операторський час касира, переклавши частину зобов'язань на термінал. Встановивши термінал, Ви збільшите пропускну спроможність торгових точок, зменшивши ймовірність утворення черг.

Додатковий дохід - прийом платежів на користь більшості провайдерів України
Встановивши термінал у себе в офісі - Ви зможете приймати платежі не тільки на користь своїх послуг, але й на користь більш 700 провайдерів України (мобільний зв'язок, інтернет, кабельне ТБ і т.д.). Даний напрямок принесе Вам дохід у розмірі 7% від обороту (в середньому 1000 - 4000 тис. грн/міс).

Як бачите, перехід на прийом платежів через термінали має масу переваг!
Не сумнівайтеся, звертайтеся в компанію "Система"! Наша служба підтримки бере на себе турботу про Ваш абонента і вирішує всі виниклі питання, пов'язані з прийомом платежів і зарахуванням коштів. Ми працюємо 7 днів на тиждень.